Zawody „STOP agresji – wybieram SPORT”

Dyplom dla I Szkoła Społeczna za zajęcie II miejsca w zawodach „STOP agresji – wybieram SPORT”.

Wojciech Michalski, Maciej Stolarczyk i Szymon Wróbel zajęli II miejsce w konkurencji: piłka nożna w międzyszkolnych zawodach sportowych „STOP agresji – wybieram SPORT” zorganizowanych przez Straż Miejską w Gliwicach i SP 28. Serdecznie gratulujemy!

Amelia Hirsch zajęła III miejsce w konkurencji: pływanie 100m stylem dowolnym w międzyszkolnych zawodach sportowych „STOP agresji – wybieram SPORT” zorganizowanych przez Straż Miejską w Gliwicach i SP 28. Serdecznie gratulujemy!

Szymon Wojtala zajął II miejsce w konkurencji: pływanie 100m stylem dowolnym w międzyszkolnych zawodach sportowych „STOP agresji – wybieram SPORT” zorganizowanych przez Straż Miejską w Gliwicach i SP 28. Serdecznie gratulujemy!

Dagmara Piktas i Bartosz Karoń zajęli II miejsce w konkurencji: skok w dal w międzyszkolnych zawodach sportowych „STOP agresji – wybieram SPORT” zorganizowanych przez Straż Miejską w Gliwicach i SP 28. Serdecznie gratulujemy!

Gabriela Seiringer i Artur Kowal zajęli II miejsce w konkurencji: bieg na czas 100m w międzyszkolnych zawodach sportowych „STOP agresji – wybieram SPORT” zorganizowanych przez Straż Miejską w Gliwicach i SP 28. Serdecznie gratulujemy!

Skip to content