Monika Tokarczyk

Nauczany przedmiot: Edukacja wczesnoszkolna

Wykształcenie: Uniwersytet Opolski, specjalność Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, kierunek Pedagogika resocjalizacyjna z dodatkową specjalnością terapia pedagogiczna.

O sobie: Pracuję z dziećmi od 2011 roku. Na studiach uczestniczyłam w wolontariacie i brałam udział w programach skierowanych na dzieci i młodzieży. Jestem szczęśliwą mamą i cenię sobie życie rodzinne a bliscy są dla mnie źródłem szczęścia i energii do działania. Interesuję się tematyką coachingu.

Moje motto: „ Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia, będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą, kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną!”
Steve Jobs

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Skip to content