Aurelia Schittek

Nauczany przedmiot: Nauczyciel wspomagający, kształcenie zintegrowane w klasie „0”

Wykształcenie: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, specjalność: Resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki specjalnej w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Łodzi. Ukończony kurs na kierownika i wychowawcę wycieczek kolonijnych oraz obozów wędrownych w Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego w Tarnowskich Górach. W trakcie studiów podyplomowych o specjalności edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie – oligofrenopedagogika oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

O sobie: Jestem osobą przebojową i pełną optymizmu. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcję. Swoją pracą w szkole dokładam wszelkich starań aby, przyczynić się do prawidłowego rozwoju dzieci oraz ich lepszego startu w życie. Moją największą pasją jest fotografia. Uwielbiam za pomocą obiektywu aparatu przedstawić piękno martwej, jak również żywej natury.

Zainteresowania: Muzyka alternatywna, rock, filmy science-fiction, kuchnia bałkańska, śródziemnomorska, książki psychologiczne, kryminalne, sport – tenis ziemny, siatkówka. Życiowe motto lub sentencja: „Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się”. Andrzej Sapkowski Nauczyciel wspomagający, kształcenie zintegrowane w klasie „0” Wykształcenie: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, specjalność: Resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki specjalnej w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Łodzi. Ukończony kurs na kierownika i wychowawcę wycieczek kolonijnych oraz obozów wędrownych w Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego w Tarnowskich Górach. W trakcie studiów podyplomowych o specjalności edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie – oligofrenopedagogika oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. O sobie: Jestem osobą przebojową i pełną optymizmu. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcję. Swoją pracą w szkole dokładam wszelkich starań aby, przyczynić się do prawidłowego rozwoju dzieci oraz ich lepszego startu w życie. Moją największą pasją jest fotografia. Uwielbiam za pomocą obiektywu aparatu przedstawić piękno martwej, jak również żywej natury. Zainteresowania: Muzyka alternatywna, rock, filmy science-fiction, kuchnia bałkańska, śródziemnomorska, książki psychologiczne, kryminalne, sport – tenis ziemny, siatkówka.

Życiowe motto lub sentencja: „Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się”.

Andrzej Sapkowski​

Skip to content