Ta strona internetowa używa ciasteczek.
image  
 Strona Główna »  Nasi Nauczyciele i Pracownicy »  Aurelia Schittek
logo

Aurelia Schittek
image
Nauczany przedmiot: Nauczyciel wspomagający, kształcenie zintegrowane w klasie „0”

Wykształcenie:

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, specjalność: Resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki specjalnej w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Łodzi. Ukończony kurs na kierownika i wychowawcę wycieczek kolonijnych oraz obozów wędrownych w Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego w Tarnowskich Górach. W trakcie studiów podyplomowych o specjalności edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie – oligofrenopedagogika oraz edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

O sobie:

Jestem osobą przebojową i pełną optymizmu. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcję. Swoją pracą w szkole dokładam wszelkich starań aby, przyczynić się do prawidłowego rozwoju dzieci oraz ich lepszego startu w życie. Moją największą pasją jest fotografia. Uwielbiam za pomocą obiektywu aparatu przedstawić piękno martwej, jak również żywej natury.

Zainteresowania:

Muzyka alternatywna, rock, filmy science-fiction, kuchnia bałkańska, śródziemnomorska, książki psychologiczne, kryminalne, sport – tenis ziemny, siatkówka.

Życiowe motto lub sentencja:

„Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się”.


Andrzej Sapkowski


wykonanie: Enterglobal.net