Ta strona internetowa używa ciasteczek.
image  
 Strona Główna »  Szkoła Podstawowa » Zajęcia pozalekcyjne
logo

I Społeczna Szkoła Podstawowa

Kółka zainteresowań prowadzone w I Społecznej Szkole Podstawowej

L.p. Szczegółowy opis, dzień i godzina realizacji Nauczyciel prowadzący
1.
Kółko języka niemieckiego dla klas 0-III SP

Kółko języka niemieckiego dla klasy 6 SP

Kółko języka niemieckiego dla klas 0-III SP i IV-VI SP
Poniedziałek 7 lekcja - klas 0- II SP
Poniedziałek 8 lekcja - klasa III b SP
Środa 6 i 7 lekcja - klasa VI SP
Środa 8 lekcja - klasa III b SP
p. Anna Mirowska - Bielewicz
2. Kółko matematyczne dla klasy I- III SP

Kółko matematyczne dla klasy I - III SP

Poniedziałek, 8 lekcja - klasa SP
Czwartek, 7 lekcja - klasy III SP
Czwartek, 8 lekcja - klasy I SP
p. Izabela Czapla
3. Gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna dla klas 0- III SP

Piątek, 7 lekcja - klasy 0 - III SP
p. Joanna Kopeć
4. Kółko szachowe dla klas 0-III i IV-VI SP

Wtorek, 7 lekcja - klasy 0 i III SP
Wtorek, 8 lekcja - klasy Ii II SP
p. Janusz Borowicz
5. Kółko kreatywnego myślenia dla klas IV - VI SP

Poniedziałek, 8 lekcja - klasy IV - VII SP
Wtorek, 8 lekcja - klasy 0-III SP
p. Katarzyna Cieślak - Środa
6. Kółko Młodego Podróżnika dla klasy I-III SP

Poniedziałek, 7 lekcja
p. Katarzyna Cieślak - Środa
7. Zmagania z przyrodą czyli nie przestaję odkrywać
(Weź przedmioty ścisłe za rogi) dla klas I-III i IV - VII SP


Czwartek, 7 i 8 lekcja
Katarzyna Cieślak - Środa,
p. Cecylia Rojek,
p. Gabriela Schmidtke,
Anna Nogaj
8. Kółko matematyczne dla uczniów kl. V

Poniedziałek, 8 lekcja
p. Aurelia Dąbrowska
9. Konwersacje z j.angielskiego dla klas III SP

Środa, 7 lekcja
p. Maria Romanowska
10. Konwersacje z j. angielskiego dla klas I-II SP

Środa, 8 lekcja
p. Marta Ganszczyk
11. Kółko plastyczne dla klas 0-III i IV - VI SP

Poniedziałek, 8 lekcja - klasy 0 - III SP
Czwartek, 8 lekcja - klasy IV - VI SP
p. Małgorzata Nieroda
12. Kółko historyczne

Środa, 8 lekcja
p. Grzegorz Koniczek
13. Kółko języka hiszpańskiego dla klas 0-III, IV-VI SP

Czwartek, 7 lekcja - klasy 0-III SP
Czwartek, 8 lekcja - klasy IV -VI SP
p. Bartosz Otorowski
14. Kółko języka rosyjskiego dla klas 0-III

Poniedziałek, 7 lekcja - klasy 0-III SP
Poniedziałek, 8 lekcja - klasy IV-VI SP
p. Maria Rawłuszewicz - Prynda
15. Kółko Młodego Przyrodnika dla klas IV-VI SP

Poniedzialek, 7 lekcja - klasy IV - VI
Piątek, 8 lekcja - klasy IV - VI SP
p. Cecylia Rojek
16. Kółko języka angielskiego dla klas V SP

Wtorek, 8 lekcja
p. Maria Romanowska
17. Kółko języka francuskiego - grupa początkująca

Kółko języka francuskiego - kontynuacja

Poniedziałek, 7 lekcja - dla kl. 0-I (grupa początkująca)
Wtorek, 7 lekcja - dla klas II SP (grupa kontynuująca)
Środa, 7 lekcja - dla klas III SP (grupa kontynuująca)
Środa, 9 lekcja - dla klas IV i V SP (grupa kontynuująca)
p. Justyna Wróbel

wykonanie: Enterglobal.net