Ta strona internetowa używa ciasteczek.
image  
 Strona Główna »  Gimnazjum » Zajęcia pozalekcyjne
logo

Kółka zainteresowań prowadzone w I Społecznej Szkole Podstawowej (nr 1-20)
i I Społecznym Gimnazjum im. J. Korczaka (nr 21-23)

L.p. Szczegółowy opis, dzień i godzina realizacji
Nauczyciel prowadzący
1. Kółko języka niemieckiego dla klas 0-III SP i IV-VI SP
Kółko języka niemieckiego dla klas 0-III SP
Kółko języka niemieckiego dla klasy 4 SP
Kółko języka niemieckiego dla klasy 5 SP
Kółko języka niemieckiego dla klasy 6 SP


Poniedziałek 7 lekcja - klasy II i III SP (początkująca)
Poniedziałek 8 lekcja - klasa V SP
Wtorek 7 lekcja - 0-I SP (początkująca)
Wtorek 8 lekcja - klasy II - III SP
Środa 7 lekcja - klasa V SP
Środa 8 lekcja - klasa IV SP
Czwartek 7 lekcja - klasa V SP
Czwartek 8 lekcja - klasa VI SP
Piątek 7 lekcja - klasy II-III SP
Piątek 8 lekcja - klasa IV SP
p. Ewa Szombierska
2. Kółko matematyczne dla klasy I- III SP
Środa, 7 lekcja - klasy II SP
Czwartek, 7 lekcja - klasy III SP
Czwartek, 8 lekcja - klasy I SP
p. Beata Bomastik
3. Gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna dla klas 0- III SP
Czwartek, 3 lekcja - klasy 0 SP
Piątek, 6 lekcja - klasy II SP
Piątek, 7 lekcja - klasy I SP
Piątek, 8 lekcja - klasy III SP
p. Beata Bomastik
4. Kółko szachowe dla klas 0-III i IV-VI SP
Wtorek, 7 lekcja - klasy 0-III SP
Wtorek, 8 lekcja - klasy IV - VI SP
p. Janusz Borowicz
5. Kółko kreatywnego myślenia dla klas IV - VI SP
Wtorek, 8 lekcja
p. Katarzyna Cieślak - Środa
6. Kółko Młodego Podróżnika dla klasy I-III SP
Poniedziałek, 7 lekcja
p. Katarzyna Cieślak - Środa
7. Zmagania z przyrodą czyli nie przestaję odkrywać (Weź przedmioty ścisłe za rogi) dla klas I-III i IV - VI SP
Czwartek 7 i 8 lekcja
Katarzyna Cieślak - Środa,
p. Cecylia Rojek,
p. Gabriela Schmidtke
8. Kółko Montessori dla klasy IIIa SP
Czwartek, 6 lekcja
p. Izabela Czapla
9. Kółko matematyczne dla klasy IV SP
Poniedziałek, 8 lekcja
p. Aurelia Dąbrowska
10. Kółko matematyczne dla klas V i VI SP
Czwartek, 8 lekcja
p. Katarzyna Dudys
11. Kółko języka polskiego dla klas IV SP
Piątek, 7 lekcja
p. Wioleta Jaworek
12. Kółko plastyczne dla klas 0-III i IV - VI SP
Poniedziałek, 7 lekcja - klasy 0- III SP
Poniedziałek, 8 lekcja - IV - VI SP
p. Joanna Klebanowicz
13. SKS - piłka nożna
Środa, 7 lekcja - klasy IV - VI SP
Piątek, 7 lekcja - klasy 0-III SP
p. Mateusz Świrszcz
14. Kółko historyczne dla klas IV-VI SP
Środa, 8 lekcja
p. Grzegorz Koniczek
15. Kółko informatyczne dla klas I-III, IV-VI SP
Poniedziałek, 7 lekcja - klasy I-III SP
Wtorek, 8 lekcja klasy IV-VI SP
p. Mariusz Pawela
16. Kółko języka hiszpańskiego dla klas 0-III, IV-VI SP
Środa, 7 lekcja - klasy IV-VI SP
Czwartek, 7 lekcja - klasy 0-III SP
p. Bartosz Otorowski
17. Kółko języka rosyjskiego dla klas 0-III
Poniedziałek, 7 lekcja klasy 0-III SP
Poniedziałek, 8 lekcja klasy IV-VI SP
p. Maria Rawłuszewicz-Prynda
18. Kółko Młodego Przyrodnika dla klas IV-VI SP
Środa, 7 lekcja
Czwartek, 8 lekcja
p. Cecylia Rojek
19. Kółko języka angielskiego dla klas IV SP
Czwartek 8 lekcja
p. Maria Romanowska
20. Kółko języka francuskiego dla klas 0-I SP
Wtorek, 6 lekcja (grupa początkująca)


Kółko języka francuskiego - grupa kontynuacyjna
Środa, 7 lekcja (dla klas I-II SP)
Środa, 8 lekcja (dla klas III i IV SP)
p. Justyna Wróbel
21. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z historii i WOS-u
Piątek 8 lekcja
p. Grzegorz Koniczek
22. Przygotowanie do konkursu przedmiotowego z historii dla GIM.
Środa, 9 lekcja
p. Grzegorz Koniczek
23. Przygotowanie do konkursu przedmiotowego z geografii dla GIM.
Wtorek , 4 lekcja
p. Katarzyna Cieślak - Środa

wykonanie: Enterglobal.net